Kontakt

Poradnia Psychiatryczno – Psychologiczna
“Gabinety Rozwoju”
ul. Wielicka 42 A
30-552 Kraków
e-mail: sekretariat@gabinetyrozwoju.pl
Poradnia czynna
pn. – pt. w godz od 8.00 do 21.00

Rejestracja:
Psychiatrzy:

lek. med. Katarzyna Monika Adamska
Tel. 666 377 742

UWAGA: Serdecznie zapraszam do korzystania z rejestracji online.

Rejestracja online:

E-mail: k.adamska@gabinetyrozwoju.pl

lek. med. Joanna Ślusarczyk
Tel. 509 010 961
E-mail: drjoannajustyna@gmail.com

Psycholodzy, psychoterapeuci:

mgr Grażyna Frączek-Burgielska
Tel. 694 227 087
E-mail: g.fraczek-burgielska@gabinetyrozwoju.pl

mgr Martyna Olczyk
Tel. 502 732 127
E-mail: m.olczyk@gabinetyrozwoju.pl

mgr Beata Sieradzka
Tel. 660 905 228
E-mail: b.sieradzka@gabinetyrozwoju.pl

mgr Katarzyna Baczak
Tel. 694 475 294
E-mail: k.baczak@gabinetyrozwoju.pl

mgr Anna Pilecka
Tel. 517 455 557
E-mail: a.pilecka@gabinetyrozwoju.pl

mgr Małgorzata Wrona
Tel. 502 225 562
E-mail: m.wrona@gabinetyrozwoju.pl

 

 

GabinetyRozwojuWielicka Kontakt

Dane firmy:
REGON 492901420
NIP 736 148 58 09

Dojazd:
tramwajami: 3, 6, 11, 13, 23, 24
do przystanku Cmentarz Podgórski.